DSM رزین اکریلیک جدید پوشش فلزات

رزین اکریلیک جدید CY235 Hybrane برای پوشش فلزات (صنعتی و خودروئی)
0 0
159
1397/09/27

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر DSM Royal اعلام کرد که تولید محصول جدید از خانواده Hybrane را آغاز کرده است. این محصول جدید که با نام تجاری CY235 Hybrane به بازار عرضه می شود استاندارد ھا را در صنایع پوشش فلزات (پوشش ھای صنعتی و پوشش ھای خودرویی) تغییر خواھد داد و قادر خواھد ساخت تا بتوان پوشش ھای با عملکرد بالاتر تولید کرد.
این رزین برخلاف سایر رزین ھای اکریلیک پر جامد که معمولا برای خشک شدن تسریع شده نیاز به پخت در دمای °C 60 و به مدت 30 دقیقه دارند ، در دمای °40C پخت می شوند. بنابراین استفاده از رزین CY235 Hybrane در مقایسه با محصولات مشابه استاندارد تا 48 درصد باعث صرفه جویی در انرژی می شود.
بعلاوه به دلیل خشک شدن سریعتر این رزین ، فرآیند رنگ امیزی تا 20 درصد کوتاھتر خواھد شد. برای مثال در شرایط یک کارگاه معمولی کاربر می تواند در یک روز تعداد دو رنگ آمیزی بیشتر انجام دھد. این مزایای مربوط به اعمال ھیچ اثر منفی بر روی خواص CY235 Hybrane ندارد. این رزین سختی عالی ، ظاھر با کیفیت بالا (DOI بالا) و واکنش پذیری بالا بدون اثر منفی بر عمر مفید اختلاط (life pot (ایجاد می کند. به گفته Heijenk Ap مدیر بخش فلزات و پلاستیک DSM این شرکت پس از ماھھا آزمایش و تحقیق موفق به تولید رزین جدید CY235 Hybrane شده است. این رزین دارای خواص عملکردی بھتری بوده و اثرات زیست محیطی کمتری دارد. DSM بر روی توسعه محصولات Hybrane جھت صنایع دیگر و زیرآیند ھای مختلف مثل پلاستیک و چوب در حال تحقیق می باشد.

iranpolymer