روش های دیجیتال مربوط به مواد PU

دیجیتالی کردن صنایع شیمیایی با تولید هوشمند در لوازم خانگی
0 0
162
1397/11/03

Covestro و Haier به دنبال ایجاد یک آزمایشگاه مشترک در شهر چینگ دائو چین هستند. این آزمایشگاه روش های دیجیتالی مورد استفاده در تولید لوازم خانگی را ارائه می‌دهد. هدف این است که یک معیار جدید برای دیجیتالی کردن صنایع شیمیایی با پیش بردن تولید هوشمند در لوازم خانگی و سفارشی سازی انبوه ارائه شود. این پروژه توسط موسسه هوش مصنوعی شرکت Haier حمایت می‌شود؛ پروژه ای که مشترکا توسط Haier و Qingdao چین-آلمان در سال 2016 ساخته شد.

در آزمایشگاه دیجیتالی مشترک، دو شرکت Haier-Covestro می‌خواهند روش های نوآوری برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها، نظارت بر کیفیت فوم و فرآیند کار و به طور پیوسته روند بهینه سازی را توسعه دهند. هدف این است که به طور پیوسته فوم پلی یورتان و فرایند تولید و کیفیت فوم را بهبود بخشیده و هزینه های تولید را کاهش دهند.

شرکت Haier ، نخستین پلتفرم اینترنت صنعتی (Cosmoplat ) را راه اندازی کرد . از مزایای این پلتفرم این است که به کاربران امکان می‌دهد که در کل پروسه تولید، شرکت کنند. این شرکت می‌خواهد تولید انبوه را به سفارشی سازی انبوه تبدیل کند.

از طریق تعامل با پلتفرم، مشتریان سفارشات شخصی خود را برای محصولاتی از قبیل ماشین لباسشویی یا یخچال فریزر را ایجاد نموده و ترجیحات شخصی خود را ثبت می‌کنند. در طول مرحله تولید، یک شبکه باز از کارخانه های آنلاین ایجاد خواهد شد تا فرایند، به طور کاملا شفاف و قابل رویت برای هر مشتری ایجاد شود. سفارشات به طور مستقیم توسط مشتریان به کارخانه ارسال می‌شود و محصولات به طور مستقیم به مشتریان از کارخانه تحویل داده می‌شود و بدین ترتیب فرایند ذخیره و توزیع سنتی از بین می­رود .


chemistryviews